Doktor Oswal ve G-Terapi

Saba Deniz Uzun‘u tanıyorsunuz. Oğlu Çağatay’la çıktıkları yolu, bu yolu anlattığı kitabı Mucizenin Doğumu ve deneyimini daha önce sizlerle paylaşmıştık. Serebral Palsi’li ve otizmli hastalardan çok soru aldık. Biz de sizler için özellikle bu alanlarda, nörolojik hastalıklarda, homeopatiserebral palsiotizm, hiperaktivite, dikkat eksikliği, MS ve birçok rahatsızlığın tedavisinde mucizeler yaratan Doktor Oswal’a merak edilenleri ve G-terapi yöntemini sorduk.

Dr. Oswal'ın röportajını okumak için tıklayınız. 

Saba Deniz Uzun

Mucizelere İnanır Mısınız? Hayatı oğlunun doğumuyla çok başka bir şekilde değişen Saba Deniz Uzun hikayesini, yazdığı “Mucize’nin Doğumu” kitabında anlatıyor.
Sevgili Saba, doğum anında oksijensiz kalarak beyni büyük hasarla doğan oğlu Çağatay’la çıktıkları yolu herkesle paylaşmak için bu kitabı yazmış. Engel tanımayan, pes etmeyen, şifa bulmak için inandığı her yolu deneyen bu güçlü kadın ve oğlunun hikayesi herkese ilham verecek. Kitap gelirinin bir bölümü ile daha fazla engelli aileye ulaşarak travma terapisi, bilgi ve konferanslarla destek olmayı amaçlıyorlar. Yaşadıkları travmayı böyle pozitif bir amaca çevirebilmelerine hayran kalmamak mümkün mü?
Sizin için sorduk, daha fazlası kitapta. Alın, okuyun, çok iyi gelecek, çok şey katacak, çok şey öğreneceksiniz.

Devamı için tıklayınız.