13-21 Mayıs tarihleri arası Doktor Oswal klinik ziyaretimiz gerçekten çok verimli geçti. Kaldığımız otel ve çalışanları çok özenli ve dikkatlilerdi bizi güzel ağırladılar kendilerine teşekkürler. Uçak yolculuğumuz ve transferlerimiz sıkıntısız geçti memnuniyetimi belirtmek isterim. Acenta hizmetleri memnuniyet vericiydi teşekkürler. Rehberlerimiz hakkında söylenecek tek söz var gerçekten dört dörtlüktüler. Senem Hanım'a candan dostluğu ayrı ilgi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim.

M.E.

- Acenta hizmetlerinden memnun kaldık.
- Hava yolculuğu ve transferlerde herhangi bir problem yaşanmadı gayet memnun kaldık.
- Oteli beğendik ,oda içinde mutfağının olması son derece memnun etti bizi sadece kliniğe biraz uzaktı…
- Rehberlerimiz Fatih bey ve senem hanım bize çok yardımcı oldular. Klinikte, otelde, alışverişte ve yemek seçimlerinde bize ışık oldular. Teşekkür ederiz.

M.Y.

Değerli 3D travel ekibi,
Öncelikle Senem Hanım ve Fatih Bey'e bize gösterdikleri ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim. Yolculuğumuza başladığımız andan itibaren hiç bir sorun yaşamadım gerek Senem Hanım gerekse Fatih Bey bizimle yakından ilgilenerek sorun yaşamamamızı sağladılar. Sadece klinik değil klinik dışında da ilgilerini bizden esirgemediler. Kısa sürede gezilebilecek yerleri gezdirerek bizim sıkılmamızın önüne geçtiler teşekkür ederim.
Kaldığımız otele gelince otel temiz olmakla beraber kahvaltı ve hizmetleri benim hoşuma gitti ve beklentimi karşıladı. Ayrıca bir sefere mahsus yediğim akşam yemeği de hoşuma gitti. Mutfağı olması ve güvenilir olması da ayrıca benim için bir artıydı.
Havayollarında ve transfer islemleri hızlıydı bekleme olmadı. Malum özel çocuğa sahip olunca beklemeden işlerin kısa sürede hallolması benim için önemliydi ki böyle de oldu. Teşekkür ederim.
Acentanıza ve rehberlerimiz Senem Hanım ve Fatih Bey'e teşekkür ederim.
SAYGILARIMLA

S.B.